slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie 3 podstawowe terminy przedstawiające stereotypową kobietę? My znamy: milość, rodzina i wyglad. Co ukrywa się pod podanymi pojeciami? Jakich rzeczy potrzebują panie? Czego nienawidzą? Z czym walczą ? Czego nie zostawiają nawet na moment? W tym artykule przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w świecie kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak widzi siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć silna? Jakich cech oczekują oby dwie strony? Damy lubią czuć się zdobywane. Większość lubi kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w głębszej relacji we własne ręce ale znowu nie przyjmują postawy na zabój zaabsorbowanego „sługi”. Jak bardzo często mawiają z jednej strony pragną czułości, stałości w uczuciach, ale w drugiej połowie w sekrecie pragną żeby ich partner czasami stawiał opory, był nie do zdobycia. Jakie z tego wnioski? Panie wbrew pozorom również kochają zdobywać, bo czy kogoś cieszy w pełni bez trudu osiągnięta rzecz, a dopiero co więź czy uwaga kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Tak więc jak sprostać oczekiwaniom wyjątkowych kobiet? Jak to rozegrać by bywać na wygranej pozycji?
Troszcz o nią w sposób jaki pragnie, zaobserwuj jej mniejsze lub wielkie potrzeby, aby pamiętać które z nich bywają najistotniejsze i na nich skoncentruj się najbardziej, nawyk bywania nieosiągalnym wyrobisz rozmawiając z kobietą. Pamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem dobrego związku.
Nie zapominaj, że więź należy pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy później po prostu wygasa. Właśnie to sprawia, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna