stylowe-bransolety.pl

Polski styl słynie z tego że odsuwany jest na drugi plan za sprawą zagranicznej mody. Bardzo często mówi się że moda polska w zestawieniu do innych krajów zaledwie raczkuje, ale gdyby przypatrzeć się temu z bliska polscy projektanci są w stanie zaoferoać ludziom godne uwagi projekty!
Od modnych fasonów po wysokiej jakości tkaniny. Gdzie i dlaczego pojawia się problem konsumentów? Brak potrzebych predyspozycji projektantów czy może ludzie są za bardzo wymagający w swoich poszukiwaniach?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż rynki międzynarodowe mając tym samym o wiele mniej czasu na wyspecjalizowanie. Ludzie widząc że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są na drodze do sukcesu zaufali zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety to prawda.
Okazuje się że wymarzonego płaszcza, oraz innej części garderoby ludzie nie muszą szukać u naszych sąsiadów a wystarczy jedynie zagłębić się w regionalny asortyment.

Podsumowując spróbujmy zaakceptować i pokochać to co nasze! Zostawmy stereotypy i dajmy szansę miejscowym projektantom oraz pozostałym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety